Жодна людина і жодна компанія не застраховані від порушення своїх прав. Непередбачені проблеми в самих різних сферах можуть виникнути в будь-який момент.Тому краще бути заздалегідь підготовленим до різних труднощів і не доводити справу до загострення ситуації, оскільки кожна проблема розв'язана, якщо за неї своєчасно беруться професійні адвокати.

Ми не користуємося шаблонними рішеннями і готовими схемами, намагаємося пропонувати найбільш оптимальне рішення будь-яких юридичних питань. Протягом довгих років ми рухаємося в напрямку розвитку якості професійного сервісу, що надається нашими юристами клієнту. Ми направляємо клієнтам звіти по ходу проектів, регулярно інформуємо про хід виконання проекту електронною поштою та засобами телефонного зв'язку.

Ми ні на секунду не зупиняємося на досягнутому, постійно працюємо над вдосконаленням наших фахівців і процесів всередині фірми, орієнтуючись на високу планку якості при наданні правової допомоги. Ми впевнені, що бізнес в Україні має потенціал і наша фірма зможе стати для Вас надійним партнером і довіреним радником.

Юридична компанія RIVNE LEGAL пропонує наступні види юридичних послуг:

-представництво інтересів в судах всіх інстанцій
-реєстрація / ліквідація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
-отримання дозвільних документів, придбання і продаж готового бізнесу, компанії;
-супровід процедури банкрутства;
-розробка та реалізація схем стягнення заборгованості;
-правова допомога адвоката у кримінальних справах;
-допомога при ДТП;
-оскарження дій і рішень податкових, митних та інших контролюючих органів
-супровід угод з нерухомістю;
-оформлення права на спадщину за законом і заповітом;
-стягнення аліментів, визнання батьківства та інші сімейні суперечки;
-розробка проектів договорів та додатків до них;
-переклад юридичних документів;
-абонентське юридичне обслуговування.

Для нас не існує непосильних завдань і недосяжних цілей. Вся наша юридична практика спрямована на успішне функціонування, розвиток та юридичну безпеку Вашого бізнесу в сучасних умовах українського ринку.