Викуп боргу у банка-банкрута

Сьогодні люди, у яких є непогашені кредити в банках-банкрутах, опинилися під серйозною загрозою. Це пов’язано з тим, що крах банку-кредитора не звільняє цих людей від виплати боргу, але створює умови, коли права вимоги по кредиту можуть перейти до іншої фінансової установи або навіть взагалі до третіх осіб.

В результаті, зараз вже зовсім не рідкість ситуація, коли права вимоги за іпотечними кредитами набувають різноманітні фінансові компанії та організації, щоб потім чинити тиск на боржника погасити борг, аж до виселення його сім’ї з квартири.

Або зовсім інша історія — у вас кредит, оформлений під заставу транспортної техніки, комерційної нерухомості або землі. Так ось, ризик втратити своє заставне майно при стосунках з новим власником прав вимог за вашим кредити значно вище, ніж був під час існування вашого колишнього банку.

Як відбувається передача права вимоги по кредиту?

Це відбувається тому, що все майно ліквідованого банку пускається з молотка. І права вимоги по кредиту — це такий же актив банку, як цінні папери або нерухомість. Продаж відбувається відкрито, на офіційній майданчику електронних аукціонів, і взяти участь в торгах може будь-яка організація або особа, крім, власне, боржника. Ціна кожного лота формується виходячи з кредитної історії і заставного майна і практично завжди вона приблизно на 50% нижча за реальну вартість кредиту.

В цьому якраз і криється небезпека: організації і люди, які заявляються на торги, як правило, вибирають найпривабливіші з їх точки зору права вимоги по кредиту, забезпечені цінними заставним майном. У більшості випадків їх головна мета — заволодіти цим майном, адже таким простим способом можна придбати квартиру, будинок, комерційну нерухомість або автотранспорт значно дешевше її реальної вартості.

Чи можна самому викупити кредит у банку?

Втім, в Україні ситуація з кредитними портфелями банкротних банків — це палиця з двома кінцями. Адже разом з описаною нами вище загрозою, вона створює для боржника унікальну можливість: викупити у банку свій власний кредит на відкритих торгах в рази дешевше реальної ціни боргу — на 50-30%, в залежності від ситуації. Правда, закон забороняє боржнику брати участь в аукціоні, але з іншого боку — дозволяє представляти його інтереси іншій особі або організації, що саме Юридичне бюро Володимира Капустіна для вас і зробить.

У той же час, ви повинні розуміти, що дана процедура не завжди гарантує успішний результат. Торги процедура відкрита і наприклад, якщо ваші платіжні зобов’язання привабливі, а ви — обмежені в засобах, то цілком може так статися, що прийде багатший інвестор, який запропонує більшу суму і викупить ваш борг. Тому, перед кожною процедурою ми разом з вами розробляємо детальну стратегію дій, саме під ваш конкретний випадок і ваші фінансові можливості. Іноді також буває, що вигідніше взяти кредит на викуп свого боргу в іншому місці, на більш вигідних умовах (цим займаються факторингові компанії). У будь-якому випадку і в незалежності від обставин, ми вам допоможемо і все зробимо, щоб права вимоги за вашим кредитом перейшли саме до вас.

Викуп боргу у банку — це цілком реальний шанс!

Таким чином, наша юридична компанія зможе допомогти вам викупити свій кредит у банку, що перебуває в ліквідації, зі значною знижкою. В результаті ви повністю позбудетеся від боргів перед банком, збережете своє заставне майно і заощадите на кредитних виплатах. Послуга діє по всій території України.

 

 

  • вул.Кавказька, 3, оф.405, м.Рівне, 33013
  • +380974247506
  • Lawrivne@gmail.com
rl white

Copyright © 2014-2017 ТОВ «РІВНЕ ЛІГАЛ». Всі права захищені.