Стадія виконання судових рішень, з точки зору кінцевого результату, є найбільш цінною, адже саме тут клієнт отримує фактичне задоволення своїх вимог. Саме тому юридична фірма RIVNE LEGAL ввела окрему спеціалізацію, пов'язану з примусовим виконанням судових рішень. Ми вже сьогодні ефективно в рамках чинного законодавства співпрацюємо з органами державної виконавчої служби. Також ми формуємо ефективний алгоритм співпраці з приватними виконавцями.

Юридична фірма RIVNE LEGAL надає послуги з організації і виконання комплексу процедур в рамках виконавчого виробництва, самостійно взаємодії з приватними виконавцями та іншими учасниками виконавчого провадження, серед яких нотаріуси, оцінювачі, організатори торгів та інші. Ми вибираємо для співпраці найбільш ефективних і компетентних приватних виконавців. Таким чином, ми концентруємо відповідальність за виконавче провадження на собі, рятуючи клієнта від необхідності взаємодіяти з різними суб'єктами виконавчого провадження. Це дозволяє Клієнту заощадити час, мінімізувати ризики, оптимізувати витрати, а головне - досягти бажаного результату.

Юридична фірма RIVNE LEGAL використовує весь спектр законних інструментів для найбільш повного і оперативного примусового виконання судових рішень, а саме:

ефективне оскарження дій або бездіяльності органів ДВС, приватних виконавців в органи Міністерства юстиції України;
ефективна юридична допомога в судових справах щодо оскарження боржником дій державного або приватного виконавця;
результативний розшук майна і ліквідних активів боржника;
превентивний моніторинг та відстеження активів боржника на стадіях, що передують виконавчого провадження для недопущення їх завчасного відчуження;
організація опису та арешту активів;
постійний моніторинг судових проваджень на предмет спроб боржника скасувати арешти в судовому порядку;
представництво інтересів стягувача на стадії торгів арештованим майном, супровід судових справ про визнання торгів недійсними.

Юридична фірма RIVNE LEGAL - провайдер законних інструментів ефективного виконання судових рішень