Судова практика з моменту створення Юридичної компанії RIVNE LEGAL залишається однією з наших головних практик.

Працюючи з 2010 року, ми придбали довіру багатьох українських клієнтів.

Захищаючи інтереси клієнтів в широкому спектрі суперечок, ми консультуємо при аналізі справи на стадії його вивчення, прогнозуємо можливі сценарії розгляду спору в суді, вивчаємо суміжні ризики по складних процесів.

Безцінний досвід і знання, зароблені за роки практики захисту інтересів клієнтів в судових спорах, судові прецеденти, з якими ми стикалися, знання особливостей розгляду конкретних видів справ в сукупності з правильним тактичним підходом і високою теоретичною підготовкою дозволяють нам розробляти ефективні рішення в найскладніших і важких питаннях .

Працюючи довгі роки з українським бізнесом, ми навчилися виконувати не тільки юридичні, але і бізнес-завдання наших клієнтів. Роблячи свою роботу, ми формуємо вектор нашого руху в напрямку досягнення відчутних комерційних цілей споживача наших послуг.

Судова практика Юридичної компанії «РІВНЕ ЛІГАЛ», в тому числі (але не обмежуючи), включає наступні напрямки.

Господарські спори. В даному сегменті ми брали участь у безлічі судових процесів, в тому числі:

Спори між суб'єктами господарювання у зв'язку з існуванням дебіторської або кредиторської заборгованості. В даному випадку конфлікт може виникнути в зв'язку з невиконанням зобов'язань за договором або іншої операції в частині оплати поставленого товару, виконаних робіт або наданих послуг. У деяких випадках, заборгованість виникає в зв'язку із здійсненням клієнтом попередньої оплати та відсутністю відповідних дій контрагента відповідно до взятих на себе зобов'язань.
Спори між суб'єктами господарювання у зв'язку з невиконанням договору або інших угод в іншій частині, незв'язаної з взаємовідносинами оплати.
Спори між суб'єктами господарювання, пов'язані з визнанням договору або іншої угоди недійсною і застосуванням наслідків недійсності відповідної угоди.
Спори між власниками акцій або частки в статутному капіталі товариства та юридичною особою.
Інші спори між суб'єктами господарювання, що виникають у процесі здійснення підприємницької діяльності.

Податкові спори. В даному сегменті ми брали участь у безлічі судових процесів, в тому числі:

Адміністративні судові процеси за позовами платників податків у зв'язку з протиправними діями органів Міністерства доходів і зборів України.
Адміністративні судові процеси за позовами платників податків у зв'язку з протиправною збільшенням податкових зобов'язань з податку на прибуток і податку на додану вартість на підставі прийнятих органами Міністерства доходів і зборів України податкових повідомлень-рішень.
Адміністративні судові процеси за позовами органів Міністерства доходів і зборів України про адміністративний арешт майна або грошових коштів на розрахункових рахунках платників податків.
Адміністративні судові процеси за позовами, пов'язаними із застосуванням фінансових санкцій до суб'єктів, які торгують алкогольними чи тютюновими виробами.
Адміністративні судові процеси за позовами, пов'язаними зі сплатою платниками податків єдиного соціального внеску.

Трудові спори. В даному сегменті ми брали участь у безлічі судових процесів, в тому числі:

Судові процеси, пов'язані із захистом прав працівників підприємств в зв'язку з незаконним звільненням або порушенням процедури звільнення.
Судові процеси, пов'язані із захистом прав роботодавців у зв'язку з незаконними діями працівників.
приватним особам

Спори про спадщину. В даному сегменті ми неодноразово захищали інтереси клієнтів у справах про визнання права власності на майно в порядку спадкування.

Сімейні суперечки. В даному сегменти наша практика представлена ​​справами про розірвання шлюбу, поділ спільного майна подружжя, стягнення аліментів, визначення порядку участі у вихованні дітей та іншими пов'язаними спорами.

Боргові відносини фізичних осіб. Юристи ЮК «РІВНЕ ЛІГАЛ» протягом багатьох років захищають інтереси приватних осіб в судових справах, пов'язаних зі стягненням боргів фізичних осіб, що виникають з відносин позики на підставі відповідного договору або розписки.