Стягнення заборгованості

Послуги адвоката щодо стягнення заборгованості

У ситуації, коли кредитор і позичальник не можуть прийти до розуміння і домовитися мирно, необхідна допомога третьої, незалежної сторони, якою виступає компанія з надання юридичних послуг. Варто зазначити, що стягнення заборгованості з фізичних осіб поширена і в межах кримінальних справ. Професійний адвокат юридично грамотно і об’єктивно пояснить сторонам їх позиції і вирішить конфлікт, спираючись на інтереси кожної сторони.

Стягнення заборгованості через суд

Повернення або стягнення грошових коштів ситуація неординарна і вкрай важливо правильно підходити до можливих правових ризиків і оцінювати реальність отримання грошових коштів. Бувають ситуації, коли людина, яка отримала рішення суду не може домогтися його виконання. Але, звернувшись до адвоката по стягненню боргів в Рівому, можна захистити себе від зайвих витрат часу і грошей. Адвокат застосує встановлені законом методи повернення грошових коштів досудовим врегулюванням або з поданням позовної заяви до суду.

Допомога юриста у вирішенні питань щодо стягнення заборгованості з фізичних осіб в Рівному включає в себе наступні послуги:

 • аналіз поведінки і розробка стратегії спілкування з боржником;
 • вивчення доказових матеріалів стягувача (договору позики, розписки та ін.);
 • досягнення домовленостей щодо укладення мирової угоди;
 • збір важливих документів для судового розгляду;
 • навправлення позовної заяви до суду, представництво в суді інтересів клієнта;
 • допомога адвоката у виконанні судового рішення, супровід швидкого стягнення боргів.

Стягнення заборгованості з юридичних осіб

У процесі фінансово-господарської діяльності підприємства або організації досить часто залучаються запозичені фінансові ресурси. Це допустиме явище в бізнесі, але іноді можуть виникати прострочення, які за допомогою мирного врегулювання вирішуються безболісно для обох сторін. Не всі юридичні особи грамотно і чесно ведуть свою діяльність, що неодмінно призводить до суперечок. В таких випадах заборгованість потрібно стягувати в судовому порядку.

Найпоширенішими є випадки стягнення заборгованості з юридичних осіб за такими напраямками:

 • за кредитним договором;
 • стягнення заборгованості за договором позики або лізингу;
 • за договірними зобов’язаннями;
 • за зобов’язаннями перед найнятими працівниками.

При зверненні до компанії з повернення боргів, і орієнтуючись на послуги грамотного кваліфікованого юриста, стягнення заборгованості з юридичних осіб в місті Рівне можна здійснити в досудовому і судовому порядку.

Повернення боргу по розписці

Відразу варто акцентувати увагу на тому, що повернення боргу по розписці має термін позовної давності 3 роки. І в тому випадку, якщо позичальник не віддає гроші, знаходячи при цьому всілякі причини, ймовірно, що він чекає, поки закінчиться термін. Якщо боржник порушив умови, обумовлені в розписці, і не повернув гроші у визначений термін, він зобов’язаний їх повернути відповідно до статті 625 чинного Цивільного Кодексу, а крім суми позики налічується встановлений індекс інфляції, за прострочений час. Представник юридичної компанії зацікавлений, щоб стягнення боргу по розписці відбулося в повному обсязі, так як гонорар адвокат отримує з боржника.

Як повернути борг по розписці в Рівному і гарантовано отримати свої гроші? Найвірніше рішення в цій ситуації — звернутися до кваліфікованих фахівців і, використовуючи адвокатські послуги, ви переможете в суді. При цьому порядок стягнення заборгованості по розписці проходить три етапи: досудова домовленість, судовий процес, виконавче провадження. І, виходячи з складності ситуації, повернення грошей може статися в будь-який момент.

Повернення боргу без розписки

Повернути гроші без розписки або іншого документа, що підтверджує вчинення позики дуже складно, але і в таких ситуаціях не варто сидіти, склавши руки, так як є кілька способів вирішити цю проблему. Не варто розуміти це буквально і бігти в перший колекторське агентство з повернення боргів в Рівному. Загрози і силові методи можуть обернутися не на вашу користь, а позичальник буде правий, коли подасть у міліцію заяву про вимагання, що виллється кримінальною справою вже проти Вас.

Щоб повернути кошти без розписки, необхідно вибирати легальний шлях. Обов’язково потрібно підключати професійних юристів, які діють оперативно, законно і цілеспрямовано. Юридична компанія RIVNE LEGAL має досвід чесної та ефективної боротьби з боржниками, і наші адвокати та юристи здатні вибити самий безнадійний борг у хитрого і брехливого позичальника. Швидке вибивання боргів відбувається в рамках закону. При цьому в обов’язковому порядку подається заява за місцем проживання боржника з акцентом на шахрайські дії. Порушення кримінальної справи може бути вагомим чинником для повернення грошових коштів. Також подається позов до суду з наявними доказами у вигляді переписки, дзвінків, смс-повідомлень, які служать підтвердженням того, що грошей позичальник не повернув. За допомогою професійного адвоката і відповідних органів відбувається арешт майна боржника.

Стягнення дебіторської заборгованості

Немає кращого варіанту, ніж звернення до суду. Такий шлях стягнення дебіторської заборгованості в Рівному пропонує Юридична компанія RIVNE LEGAL. Для вирішення цього питання потрібно ряд заходів, спрямованих на законне повернення позики юридичної або фізичної особи. При цьому процес ділиться кілька етапів і полягає в наступному:

 • аналіз взаємовідносин з позичальником;
 • вивчення та підготовка документів;
 • виявлення платоспроможності позичальника;
 • організація переговорів;
 • висування претензій і накладення штрафу;
 • подача позовної заяви до суду;
 • представництво інтересів клієнта в суді і супровід справ.

Надані нами послуги включають комплексну роботу, яка поділяється на такі категорії як:

 • судове стягнення дебіторської заборгованості;
 • фактичне стягнення дебіторської заборгованості.

Своєчасне звернення за професійною юридичною допомогою збільшує шанси повернути кошти.

Як повернути депозит

Адвокати впевнені, що для повернення депозиту є шляхи, які допоможуть вирішити проблему. І, як показує юридична практика невеликі суми і заощадження в гривні повернути простіше, ніж солідні або валютні заощадження. А щоб забрати гроші з проблемного банку знадобиться професійна юридична допомога. Головне, вчасно звернутися до юристів і активно діяти. Як повернути депозит, коли клієнт не знає, як грамотно захистити свої права. Компетентний діалог з представниками банку або фінансової організацією дає продуктивні результати, особливо, коли в цьому бере участь компетентний юрист, адвокат з компанії RIVNE LEGAL.

Послуги, що надаються компанією, включають в себе:

 • переговори з фінансовою установою;
 • збір та підготовка документів;
 • подання позовної заяви до суду;
 • представництво в суді інтересів клієнта;
 • проведення юридичних діалогів з фінансовими установами;
 • розірвання договору.

Не варто чекати, коли банк дозволить повернути гроші. Звернувшись до наших юристів, ви зможете зробити це швидше.

 • вул.Кавказька, 3, оф.405, м.Рівне, 33013
 • +380974247506
 • Lawrivne@gmail.com
rl white

Copyright © 2014-2017 ТОВ «РІВНЕ ЛІГАЛ». Всі права захищені.