Якщо у вас є питання «як вступити у спадок?», «Як правильно його оформити?» Або ж виникли інші питання з приводу успадкування прав на квартиру, будинок та інше майно, є необхідність оформити спадщину через суд, наші фахівці по спадкуванню в Україні допоможуть знайти відповіді.

Законодавством встановлено, що спадкові справи заводять державні нотаріальні контори та приватні нотаріуси, які діють від імені держави Україна. Як правило, в разі наявності всіх необхідних документів та відсутності в них помилок, відсутність розбіжностей між спадкоємцями, оформлення спадщини не є серйозною проблемою, і спадкоємці благополучно оформляють свої права, не вдаючись до допомоги юристів.

Нерідко між дійсними і можливими спадкоємцями виникають суперечки стосовно кола спадкоємців, прав на спадкове майно. Зазвичай такі суперечки виникають, якщо не залишено завещаніе.Такі суперечки називаються спадковими і вирішуються через суд. Кращим помічником в цій справі є адвокат по спадкових справах. Якщо суперечку між родичами вирішити мирним шляхом не виявляєтсья можливим, вона закономірно перетікає в судову площину. У цьому випадком суд здійснює визначення часток між спадкоємцями, вирішує чи потрібно скасовувати заповіт.

Серед спадкових спорів можна виділити такі справи:

відновлення пропущеного строку на прийняття спадщини з поважної причини через суд;
встановлення фактів необхідних для спадкуня ван(факт спорідненості, факт спільного проживання однією сім'єю зі спадкодавцем, факт придбання майна в шлюбі);
усунення від спадкування;
зміна черговості спадкування;
визнання права власності на спадкове майно;
спадкування у разі, якщо померлим не було оформлено право власності на квартири та іншу нерухомість за життя;
визначення часток і розділ майна між спадкоємцями, в тому числі і за заповітом;
визнання заповіту недійсним.

Наші юристи по спадкових спорах здатні вирішити самі непрості питання спадщини через суд, допоможуть визначити вартість майна, розкажуть як правильно захистити свої права. В нашому Центрі вам завжди нададуть актуальну інформацію з питання оформлення спадкових прав, визначать перспективу вашої справи і дадуть чітке бачення ситуації  Сфера спадкових правовідносин сповнена «підводних каменів» і не фахівцеві дуже просто заблукати в нетрях закона. Правильно і ефективно відстояти своє право на спадковими майно допоможуть вам наші юристи і адвокати по спадковим справам.

Тривалість вирішення спадкових спорів в судовому порядку при супроводі нашими адвокатами в Рівному становить від 2 місяців.

З нашими цінами можна ознайомитися в розділі «Вартість» .На закінчення процесу, адвокат надасть рішення суду, яке буде мати обов'язкову силу для нотаріуса, учасників процесу, бути правовстановлюючим документо