Стаття 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (ст.130 КУпАП ) одна з найбільш поширених норм, що застосовуються патрульними поліцейськими, адже все більше і більше водіїв дозволяють собі керувати авто в нетверезому стані.

Проте, якість складання адміністративних матеріалів правоохоронцями не завжди на належному рівні. Що може бути причинами цього, залишається лише здогадуватись: чи поліцейські допускають помилки внаслідок незнання закону, чи має місце упереджене відношення до водіїв...

Читайте також: Позиція МОЗ щодо застосування Drager Alcotest 6810

Читайте також: ст.130 КУпАП. Допустимість доказів

Читайте також: Керування автомобілем у стані сп’яніння: чому винний не завжди отримує покарання. ст.130 КУпАП

 

 

1470861944_4567489647978

Що робити якщо Вас зупинили?

44

Не відмовляйтеся від проходження огляду на алкотестері прямо на місці. При цьому потрібно пам’ятати, що у поліцейського при собі повинен бути сертифікат відповідності та свідоцтво про перевірку робочого стану тестера.

2hours

Якщо ви на місці не згодні з результатами алкотестера, то співробітники поліції зобов’язані запропонувати пройти в найближчу медустанову для проходження медичного оглядупротягом двох годин з моменту зупинки!

22222

Обов’язковою умовою правильності оформлення протоколу по 130 статті КУпАП є наявність двох свідків (не зацікавлених осіб). Якщо патрульні не можуть забезпечити цю умову, протокол можна буде оскаржити.

55555

Якнайшвидше телефонуйте адвокату. Якщо ви натрапили на наш сайт ще до того, як у Вас сталася неприємна ситуація з водінням в нетверезому стані, збережіть собі наші контакти.

Video Blog

Watch our video instructions with Ark

Our Specialization

Ark is all about details, sharp design and effortless style.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Photoshop 83%

Graphic Design 76%

Illustrator 97%

WordPress 91%