Автомобіль, переставши бути розкішшю, перетворився на засіб пересування і в той же час в джерело підвищеної небезпеки. Безаварійна експлуатація автомобіля залежить не тільки від Вашого вміння водити, дотримання Вами правил дорожнього руху, а й від незалежних від Вас чинників.

Чимала кількість ДТП в Рівному відбувається через погані дороги, відсутність освітленій розмітки, встановлених знаків в не відповідність до вимог державних стандартів і т.д. Відповідальність в разі ДТП виникає тоді, коли в діях водія, з чиєї вини сталася ДТП, є склад адміністративного правопорушення, якого кримінального злочину. У таких випадках, допомога адвоката, що спеціалізується на ДТП, просто необхідна.

Якщо Ви або Ваші близькі стали учасником ДТП, не панікуйте. Перше що Ви повинні зробити, опинившись в такій ситуації, негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці до приїзду співробітників поліції, позначивши аварійну обстановку спеціальними засобами (аварійна сигналізація, знак аварійної зупинки). Потім, Ви повинні надати першу, долікарську медичну допомогу потерпілим, якщо такі є. Важливо пам'ятати, що залишати потерпілого без допомоги - кримінальний злочин.

У Ваших інтересах зробити все, щоб сліди ДТП були збережені, і картина події була повною і об'єктивною. Якщо Ви хочете бути впевненими в тому, що з моменту ДТП Ваші права захищені законом, Вам слід звернутися за допомогою адвоката.

Адвокат по ДТП в м.Рівне забезпечить належним чином фіксацію всіх обставин ДТП шляхом термінового виїзду адвоката на місце події, забезпечить захист клієнта на етапі досудового розслідування, судового розгляду. Це вбереже Вас від незаконних дій представників поліції, страхових компаній і т.д.

Помилково вважати, що водій може самостійно визначити ступінь винності кожного учасника ДТП. Для захисту Ваших інтересів Вам необхідний адвокат по ДТП в м.Рівне, що має не тільки юридичні знання, а й пізнання в області техніки, законів динаміки і фізики руху.

Адвокати нашої компанії мають великий досвід у розслідуванні кримінальних, адміністративних і цивільних справ пов'язаних з ДТП.

Послуги Адвоката по ДТП в м.Рівне:

• юридичні консультації (в т.ч. по телефону) з правових питань ДТП;

• терміновий виїзд до місця ДТП, складання первинної документації;

• розслідування ДТП;

• допомога в організації процесу щодо оскарження незаконних рішень ДАІ;

• допомога у вирішенні спорів зі страховими компаніями і отриманні страхового відшкодування;

• юридичний супровід технічної експертизи і складання відповідної документації;

• представлення інтересів клієнта в суді;

• складання позовних заяв, скарг до відповідних правоохоронних інстанції;

• оскарження рішень судів у справах про ДТП в апеляційному порядку.